Fac un ultim apel catre toti stelisti carora le pasa de echipa de lor. Indiferent de pozitia voastra vizavi de conducere, sau daca veti participa la protest, veniti la stadion intr-un nr cat mai mare sa le aratam spaniolilor ce inseamna un suporter stelist, si sa le aratam baietilor ca suntem aproape de ei si ii sustinem.Fie ca noi sa fim al 12-lea jucator al echipei Steaua Bucuresti, cel care marcheaza golul de calificare al echipei. Asa sa ne ajute Dumnezeu
