George mai tzii minte, acum vreun 1 aprox. cand ai zis ca vrei sa faci o rubrica cu cantecele galeriei ... mai ai de gand s-o faci ? Ai putea s-o faci mai ales ca tu ai camera video ... si ai putea sa inregistrezi la meciurile Stelei, cantecele si acasa sa le pui la sectiunea "Cantece" de exemplu .. si sa pui filmuletzul, si sub el sa pui si versurile respective ... ! ce zici ?
e o idee bunishoara
?
