FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS - o noua intalnire de popularizare

fcsteaua.ro04.05.2007 20:13

Membrii Asociatiei Independente a Suporterilor Stelisti se vor intalni Duminica, 6 Mai, cu persoanele interesate de activitatea si obiectivele Asociatiei in cadrul unei noi actiuni de promovare si informare.

 

 

 

Locul va fi acelasi - sediul Clubului Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti, Bulevardul Ghencea.

 

 

 

La intalnire este asteptat si Cristian Carlan, presedintele sectiei de Hochei a clubului nostru, precum si reprezentanti ai altor sectii.

 

 

 

AISS isi cere scuze tuturor celor care intentionau sa participe la sedinta de maine. Din pacate, sala de la CSA Steaua a devenit intre timp indisponibila.

 

 

 

AISS va reprograma sedinta din 6 mai, cel mai probabil la sfarsitul saptamanii viitoare. Vom reveni cu detalii pe site.

 

 

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

AmuntBoy05.05.2007 10:57

unde este exact sediul Clubului Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti ?

greco05.05.2007 20:44

Cum vii dinspre 13 Septembrie pe Bulevardul Ghencea, pe partea stanga, inainte de a ajunge la stadion. Are steaguri rosu-albastre, o emblema si este o unitate militara pazita de soldati.