[/center]ce echipa ar fi sezonul viitor :Cernea
Nicolita-Goian-Ghionea-nesu
Radoi--ov Petre
Croitoru-Dica-Elton
Thereau(Badea)
sincere cred ca am nimici totul cu aceasta asezare ,voi nu?
Iata ce cred eu ca ar trebui sa pastreze Steaua in Lot:
Cernea
P.Marin - Goian - Ghionea - Nesu
Croitoru/Nicolita) - Radoi/Ov.Petre/Paraschiv - Ochirosii/Bostina
Dica/Cristocea/Elton
Thereau/Badea/Neaga
*mentionez, e o parere proprie;
Iata ce cred eu ca ar trebui sa pastreze Steaua in Lot:Cernea
P.Marin - Goian - Ghionea - Nesu
Croitoru/Nicolita) - Radoi/Ov.Petre/Paraschiv - Ochirosii/Bostina
Dica/Cristocea/Elton
Thereau/Badea/Neaga
*mentionez, e o parere proprie;
Neaga e trecut ca "probabil", nu?
STELISTI! cine transmite meciu pe internet fiindca ma uit pe; http://www.rojadirecta.com/ si nu vad decat meciul spurcatilor si cateilor!
Ma jiuta cineva? Va rog frumos!
FORZA Steaua! MEREU SUPERIORI!
Aceasta este echipa de start(asa zice gsp):Cernea - P.Marin,Goian,Baciu,Nesu - Nicolita,Lovin,Croitoru, Cristocea - Badea,Iacob
Rezerve:Lungu,Gigel Coman,Elton,Bostina,Ochirosii,Paraschiv,Ov.Petre.
Avand in vedere ca Radoi,Ghionea,Dica sunt accidentati,iar Paraschiv este rezerva,intrebarea este cine va fi capitanul echipei?Eu zic ca ar trebui sa fie Petre Marin,pentru. ca acest jucator pune mult suflet in ceea ce face pentru. Steaua.Sper sa nu fie Lovin sau Banel capitan,pentru. ca nu merita(poate Banel ar merita,dar mai bine P.Marin).
Batem
Forza Steaua
Aceasta este echipa de start(asa zice gsp):Cernea - P.Marin,Goian,Baciu,Nesu - Nicolita,Lovin,Croitoru, Cristocea - Badea,IacobRezerve:Lungu,Gigel Coman,Elton,Bostina,Ochirosii,Paraschiv,Ov.Petre.
Avand in vedere ca Radoi,Ghionea,Dica sunt accidentati,iar Paraschiv este rezerva,intrebarea este cine va fi capitanul echipei?Eu zic ca ar trebui sa fie Petre Marin,pentru. ca acest jucator pune mult suflet in ceea ce face pentru. Steaua.Sper sa nu fie Lovin sau Banel capitan,pentru. ca nu merita(poate Banel ar merita,dar mai bine P.Marin).
Nu e sigur ca va fi Para rezerva
... dar dak va fi , .... intr-adevar P.Marin ar fi cel mai indicat .... da' sa stii ca Nesu are o vechime in lot , si ar putea fi chiar el .
Eu cred ca cel mai bun prim 11 pentru sezonul viitor ar fi :
========== Lungu ============
===== Goian ======= Ghionea ====
== P. Marin ============= Nesu ==
========== Radoi ============
=== Elton =========== Ochirosii ===
========== Croitoru ===========
====== Dica ===== Badea/Thereau ==
Off topic:
Zici Arbitrajul din Romania si... tragi apa ca nu cumva sa, scuzati expresia, putä.
Tocmai ma uitam la Rapid - CFR si imi vine sa sparg TV-ul cand imi dau seama cat de mult a fost furata Steaua in acest campionat.
Dau doar un exemplu, restul sunt de prisos: Thereau a fost eliminat de 2 ori pentru ceva ce doar arbitrii au vazut. LA meciul CFR - Rapid, Tony a fost serios impins de Perja, gest vizibil din avion, far arbitrul de centru, dupa consultarea minutioasa cu unu dintre tusieri a acordat DOAR cartonas galben pentru Perja.
Se poate asa ceva? va intreb pe voi pentru ca nici nu mai stiu cui sa pun intrebarea. Se poate ca Thereau sa-si ia doua rosii, atacul Stelei sa fie privat de serviciile acestuia pentru meciuri importante, pentru doua faulturi inexistente, vazute doar de adevaratii actori ai filmului "BLATUL din A", arbitrii?
Daca stau si strang toate meciurile pe care le-am pierdut pe seama arbitrilor, in momentul asta eram pe locul 1 si Dinamo era in criza de personalitate, alaturi de Rapid.
Incep sa cred ca nu e deloc bine sa te numesti Steaua si sa vrei sa joci fotbal. Sunt unele fenomele in Romania care nu-ti permit nici in ruptul capului sa faci ceea ce stii mai bine: sa joci fotbal de la egal la egal si sa castigi datorita experientei, daruirii, valorii si nu in ultimul rand pentru suporterii care meci de meci bat tara in lung si in lat, pentru ce? Pe langa problemele domestice mai trebuie sa induram si arbitrajul? Pana cand?
oare este adevarat ce scrie pe stelisti.ro? cum ca l'ar dorii Dinamo Kiev pe Oli. ar fi super pentrunoi si bine pentru Oli.
steagcruce2 forta Steaua!
cum de Goian nu mai esti suspendat?
CRF Cluj - Rapid 3-2
S-ar putea sa fie bine totusi, i-au scos din cursa pe Rapid. Cu conditia sa piarda in Stefan Cel Mare.
Parca Goian erea suspendat ... ? :shock:
un nou meci din ciclul "sunt penibil joc la Steaua" ...
un nou meci din ciclul "sunt penibil joc la Steaua" ...
Ti-e rau?nu au trecut 10 min si deja tu tragi concluzii..fa-te tu antrenor sau jucator,sau ce vrei tu
Ti-e rau?nu au trecut 10 min si deja tu tragi concluzii..fa-te tu antrenor sau jucator,sau ce vrei tu
Uite o sa treaca minutele si o sa vezi ...cine a dat cu spitu in minge in viata lui isi da seama de la inceput cum joaca o echipa ...
Goooooooooooooooolllllllll Steaua !!!!!! CRISOTCEAAAAAAa
Uite o sa treaca minutele si o sa vezi ...cine a dat cu spitu in minge in viata lui isi da seama de la inceput cum joaca o echipa ...
Stai tu linistit ca eu am jucat fotbal 6 ani...
Stai tu linistit ca eu am jucat fotbal 6 ani...
SI EU AM INCERCAT DE 10 ANI SA ZBOR SI NU REUSESC ... DACA BATE 3-0 Steaua NU II MAI FAC PENIBILI PE JUCATORI . DE CE 3-0 ? pentru CA ORICE ALTA ECHIPA DIN Champions League ADUCI LE DA MINIM 3 LA Urziceni CHIAR SI BETI .
GOooooooooooooolllllll Steaua !!!!!!!!!!!! VALIIIIIIII Badea !!!
Dar nu a fost absolut nimic la Cristocea
)))) ![]()