Nu sunt un fan al lui Ciobanul. Recunosc, l-am simpatizat pentru faptul ca a investit la Steaua dar politica sa actuala este cretina si sinucigasa. Gigi ne impinge (si se impinge) spre un dezastru, si e datoria noastra sa incercam sa-l oprim.
Pe de alta parte, au aparut tot mai multe opinii ale fanilor care cer plecarea lui Becali. Becali nu e omul ideal (si motive sunt cu miile numai pe acest forum...), dar daca pleaca Becali, cine va mai investi la Steaua? Ati prefera sa dam faliment, sa pierdem jucatorii si sa jucam in C ? Pentru ca, personal, nu vad nici un Abramovici la orizont, iar d'alde Paunescu si fratele, sau alti miliardari de carton sunt solutii sigure pentru moartea performantei...
Deci ce preferati, falimentul sau domnia haotica a ciobanului? E cinic si dureros pentru noi, suporterii, dar nu vad o alternativa...
