FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul se disputa cu spectatori (SteauaFC.com)!

fcsteaua.ro03.05.2007 01:01

Comisia de Disciplina a FRF a decis amanarea pentru data de 10 mai a cazului referitor la incidentele produse la semifinala Cupei Romaniei dintre Steaua si Politehnica Timisoara de pe 18.04.2007.

 

 

 

La solicitarea clubului Politehnica Timisoara, FC Steaua a fost de acord cu amanarea cazului pentru pregatirea apararii.

 

 

 

Astfel, partida din etapa a 31-a dintre Steaua si Ceahlaul Piatra Neamt, programata miercuri 09.05.2007 - ora 20:45 - se va disputa pe stadionul Steaua cu spectatori.

 

 

 

SteauaFC.com

 

 

 

 

adi_steaua03.05.2007 09:34

Sper sa fim acolo si sa luam atitudine impotriva acestui...Becali...

IlCapoDelHunterS03.05.2007 18:19

revenim :D steagcruce2

bebe_nord03.05.2007 18:23

VIN :)))) spre cl

frunji03.05.2007 18:56

FORZA Steaua !!! DE-a BEA ASTEPTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! steagcruce2

raduku04.05.2007 09:18

ar fi culmea sa fim iarasi suspendati dupa ce ca noi am fost provocati...

 

_|_ garda!

danutdinica04.05.2007 10:11

Sa venim toti sa vada spartanii ce inseamna sa fi STELIST.

steagcruce2

FORTA Steaua

uliss304.05.2007 14:05

in sfarsit inca un meci in templu...de abia astept steaua_ro

noname10a05.05.2007 03:15

Sa il cerem cu insistenta ianpoi pe MM!Sa ii aratam ciobanului ca fara noi imaginea lui e nimik!

 

 

 

Forza Steaua fularsteaua2

cristiani06.05.2007 10:13

forta Steaua !!!! steagcruce2

pvf_0706.05.2007 11:40

steagsimplu In sfarsit mai am ocazia sa vad live un meci de-al Stelei

bogdan06.05.2007 11:50

Vom bate dar nu cred ca in aceasta etapa va trece Steaua pe 2. CFR-ul va manca bataie sau va scoate un meci egal (pentru ca asa vor dinamuistii)

 

HAI Steaua

Steaua - Ceahlaul = 3-0

bebe_nord06.05.2007 14:46

venim mai injuram garda mai aruncam 2 torte si ne suspenda iar =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) steaua_ro

neli07.05.2007 06:12

sper ca nu intrati pe teren cu aer de castigatori ?! ca nu-i de "joaca" acum, v-ati mai impiedicat voi de echipe mici, cu multa daruire inainte !

bog_stelistu07.05.2007 10:35

sper sa nu ploua si sa avem parte d un meci frum,ah si inca ceva sper ca d data asta sa jukm si noi ultimele meciuri pe care le mai avem aksa ,cu spectatori steagcruce2

sony blak07.05.2007 11:08

Super,un meci in Ghencea :-))) sper ca si de data asta sa ne aduca victoria si bucuria pe care o asteptam.....forzzzzza Steaua!!!!

agostino07.05.2007 11:29

fratilor,suntem pe locul 2 presimnt ca facem scor Ceahlaul si forza Steaua

pana la moarte forza Steaua
axirobi07.05.2007 11:36

Nu avem nevoie de ajutorul dinamovistilor CFR-ul se va incurca oricum, mai sunt meciuri

andreiutzzza08.05.2007 12:15

am si eu o intrebare? cat e biletu la meci? si maine dk ma duc inainte d meci mai gasesc bilete nu? :) FORZZA Steaua :x

Dragoshel08.05.2007 14:43

daca citeai in topicul cu meciu aflai ;)

uite aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=126283

alice4steauaBUC08.05.2007 15:58

Cat dor imi este de Ghencea...cat dor imi este sa cant pentru Steleuta noastra!!!

Abia astept meciul asta...abiaa stept sa simt din nou acea atmosfera!

tziry198409.05.2007 07:30

vreau sa stiu si eu daca se gasesc bilete la ora intrarii pe stadion la casele de bilete...nu stiu daca pot ajunge la stadion pana atunci.

agostino09.05.2007 11:05

mainile in sus stelistilor,astazi seara batem cu scor,credeti-ma,va rog sa imi mai trimite-ti si mie cate un mesaj cu ce se mai intampla ca eu nu pot sa vad meciurile ca aici nu prind niciun post romanesc,pana la moarte FORZA Steaua fular-campionii steagsimplu