Incredibil, cat tupeu si rautate la astia de la prosport!!! Uitati ce titlu pun ei" Meme Stoica s-a umplut de penibil la TV Sport!" Coincidenta sau nu, imediat dupa ce s-a terminat emisiunea in care MM l-a contrat pe Chiotea pe seama faptului ca a tot iscat scandaluri tocmai in momentele astea decisive pt viitorul Stelei, apare pe site acest titlu!! Cata lasitate, cata murdarie si cata grosolanie din partea lor!! Ce nu inteleg este de ce nu a scris articolul chiar Chiotea, sau ii era frica sa nu fie singurul injurat de acolo din redactie de catre suporteri?! In emisiune cauta propozitiile cu sens printre atatea balbe iar in ziar isi da frau liber complexelor rezolvandu-si "problema" aruncand sarcina subordonatilor sa-l improaste cu noroi pe cel caruia nu i-a putut sa-i reziste in emisune! Chiar nu stie ca noi suporterii nu suntem asa tampiti cum ne cred ei!! Se vede de la o grota(adik de la casa red. sef de la prostport) ca vor sa bage zanzanie intre suporteri si MM, asa, doar de dragu lor de a nu ne vedea bucurosi pe noi milioanele de fani ai Stelei, la finalul capionatului!! RUSINE!!RUSINE!!
Ahh si mai zicea ca joi,-parca il si vad ranjind ironic-, va fi in tribuna si va scanda HAI Steaua!!! :lol: :lol: :lol:
