FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Treziti-va!!!! NU voi..ei LASII din spate!!!!

AKGTech22.02.2005 22:10

Incredibil, cat tupeu si rautate la astia de la prosport!!! Uitati ce titlu pun ei" Meme Stoica s-a umplut de penibil la TV Sport!" Coincidenta sau nu, imediat dupa ce s-a terminat emisiunea in care MM l-a contrat pe Chiotea pe seama faptului ca a tot iscat scandaluri tocmai in momentele astea decisive pt viitorul Stelei, apare pe site acest titlu!! Cata lasitate, cata murdarie si cata grosolanie din partea lor!! Ce nu inteleg este de ce nu a scris articolul chiar Chiotea, sau ii era frica sa nu fie singurul injurat de acolo din redactie de catre suporteri?! In emisiune cauta propozitiile cu sens printre atatea balbe iar in ziar isi da frau liber complexelor rezolvandu-si "problema" aruncand sarcina subordonatilor sa-l improaste cu noroi pe cel caruia nu i-a putut sa-i reziste in emisune! Chiar nu stie ca noi suporterii nu suntem asa tampiti cum ne cred ei!! Se vede de la o grota(adik de la casa red. sef de la prostport) ca vor sa bage zanzanie intre suporteri si MM, asa, doar de dragu lor de a nu ne vedea bucurosi pe noi milioanele de fani ai Stelei, la finalul capionatului!! RUSINE!!RUSINE!!

Ahh si mai zicea ca joi,-parca il si vad ranjind ironic-, va fi in tribuna si va scanda HAI Steaua!!! :lol: :lol: :lol:

Motanu D22.02.2005 23:32

Trustul de presa din care face parte si ProstSport-ul s-a umplut de penibil in Romania si a reusi sa distruga cateva ziare care, pana a fi achizitionate de respectivul trust de presa s-au vrut a fi de calitate...

ProstSportul si patronii lui au tinut in campania electorala cu Adrian N. care tine cu Dinamo... Sau ca un anume redactor sef adjunct al ziarului rival este fan al Stelei... Ei bine hai sa nu venim cu teorii din astea stupide... Cei de la ProstSport vor scandal, scandal cu orice pret... Ei sunt la fel de grotesti ca Borcea, Gigi B. etc.

Penibil este insa si Gigi B. Daca nu respecti suporterii s-ar putea sa te trezesti in scurt timp ca nimeni nu te mai respecta. In ritmul asta Gigi va ajunge sa fie urat si de slugile sale ( a se citi pracitcanti de arte martiale).

Gigi trezeste-te ca nu stii ce faci !!!

Dansan23.02.2005 06:29

Tot respectul meu pentru tine pentru ca ai reusit sa-ti tii capul pe umeri si sa vezi "prin " aceasta adevarata canonada a presei...Adevaratul motiv al "galagiei" este cu siguranta indepartarea Stelei de obiectivele pentru acest sezon...Este limpede ca buna ziua, numai ca stelisti de la care aveam pretentii ( Somanescu,Virgil,Stan s.a.m.d) au ales in locul unor comentarii lucide sa intre inconstient in acest joc murdar din care pana la urma tot NOI, stelistii vom avea de pierdut..PACAT

danielblaze23.02.2005 15:52

Becali si MM afara fara nici o dicutie ..trebuie luata atitudine! :(( dar asa este MM s-a facut de kkt la tvsport el o tot tinea ca prosportul nu isi plateste deplasarile... ziaristii sunt invitati peste tot in lume la echipele mari si nici ei nu platec nimic ..sunt un mijloc prin care tot noi SUPORTERII si opinia publica primesc informatii noi si proaspete despre echipa! probabil voi nu a-ti pe stadion atunci cand bodyguarzii lui Gigi ne-au amenintat cu bataia daca nu cantam ... atacurile din presa se adreseaza impotriva nedreptatilor si a incalcarii legii de catre Ciobanul.. nimic mai mult. JOS TIRANIA JOS MAFIOTUL!!!! peace man :))