FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stie careva dak se mai gasesc bilete ??

alexblana200322.02.2005 13:12

Mai se gasesc bilete la meciul de pe 24? am vazut preturiile care sunt, doar eu le-am pus, dar eu sunt din cta si maine seara merg la buc. si joi dim vreau sa ma dcu sa-mi i-au bilet, de aceea va intreba...

coabe24.02.2005 10:42

vand abonament peluza I 450 rpd

dbd24.02.2005 14:04

Da spuneau la stiri miercuri ca mai sunt 200 de bilete pe tot stadionul.