22.02.2005 13:12
Mai se gasesc bilete la meciul de pe 24? am vazut preturiile care sunt, doar eu le-am pus, dar eu sunt din cta si maine seara merg la buc. si joi dim vreau sa ma dcu sa-mi i-au bilet, de aceea va intreba...
Mai se gasesc bilete la meciul de pe 24? am vazut preturiile care sunt, doar eu le-am pus, dar eu sunt din cta si maine seara merg la buc. si joi dim vreau sa ma dcu sa-mi i-au bilet, de aceea va intreba...
vand abonament peluza I 450 rpd
Da spuneau la stiri miercuri ca mai sunt 200 de bilete pe tot stadionul.