cine lucreaza in institutii cu faxuri si copiatoare poate aduce lesne 30, 50 de coli de hartie format A4 la meci. daca 100 dintre noi vom proceda asa mai tot stadionul are sa fie albit. nu vom avea nevoie de sefi de galerie cand sa ne strigam oful si sa-i aratam culoarea care-i arata directia lui gg ciobanul analfabet.
personal voi aduce un top de hartie (500 de foi A4) prin care imi arat "dragostea" fata de el lider maximo gg Becali ciobanul analfabet.
