FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

fara parinti si familie !

horse3722.02.2005 06:43

observ ca multi din cei noi aparuti pe forum incep sa-i injure familia, sa se lege de parinti.

nu cred ca protestul nostru are de a face cu familia lui. trebuie sa dam dovada ca nu avem un bostan pe umeri precum el. in consecinta, orice sa fie legat de el si numai de el. si noi santem familisti si sant convins ca nu ne-ar placea sa ne vedem familiile, parintii luate la ocari.

iar joi batistele, de nu o coala de hartie alba si afara gg ciobanul analfabet de la Steaua.!

Steaua este a ta, a mea, a celor 5 milioane de suporteri ros/albastrii si nu a lui gg ciobanul analfabet!

Neaga8822.02.2005 07:12

CORECT ! asa sper sa fie joi ! AFARA GU CIOBANUL !