FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre Gigi

grizonatu22.02.2005 01:06

In primul rind trebuie sa va spun ca Locuiesc in Canada si sunt un fan al echipei.Tot ceea ce comentez le aflu din ceea ce citesc pe internet si vad la Pro TV international si la Tvri.

Despre ultimile situatii de la Steaua am aflat prin aceste surse.Am citit ca Gigi la iertat pe portar,fiinca altfel ar fi trebuit sa-l puna pe portarul de la Mariott.Pe Neaga l-a vindut ,poate are vreo idee cu Adi de la vilcea, o sa-i cinte Suparat sunt doamne dupa meci.Eu unul cred ca Gigi are impresia ca ceea mai tritata echipa de fotbal din Romania este ca o stina de oi si vinde jucatori precum miei de pasti.Prin atitudinea lui si prin vocabularul vulgar(ca de cioban)si-a facut destui dusmani si asta nu este bine pentru echipa.Ar trebui ca Dl. Ciobanul sa aiba ciocul MIC.