24.04.2007 07:11
Anunt pentru membrii AISS
Am infintat o categorie speciala pe acest forum unde vom putea discuta intr-un cadru restrans problemele membrilor, idei de activitati, modalitati de gestionare, distribuire si inmultire a fondurilor AISS etc.
Cei care se stiu membri AISS (aici ii includ pe cei care au platit taxa de inscriere) sunt rugati sa-mi scrie un mesaj privat si sa-mi spuna sa le activez optiunea de a folosi acea categorie.
