FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Respect

Karina21.02.2005 23:00

Ce vor suporterii ? Ce vreau eu,ca vorbesc in numele meu...Vreau sa existe respect,atat pentrusuporteri,cat si pentrujucatori.Fara sa fiu vreo nostalgica a vremurilor nu demult apuse,mi-e dor de atmosfera anilor`80.Atunci cand nu existau atatea disensiuni,atunci cand jucatorii erau o familie fericita,impreuna cu suporterii,atunci cand nu-mi scapa partida acasa,cand nu-mi faceam probleme ca s-ar putea sa fiu nevoita sa fug de bastoane,....Si as mai vrea ca Duckadam,Belodedici,Bumbescu,[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color],Stoica,Majearu si toti marii campioni,sa aiba usa deschisa intotdeauna la Steaua..

Totul se rezuma la respect...Daca e respect,ai totul.

Mereu,cu sufletul si inima stelista !