Eh,cred ca vor lua si ei 1-2 puncte,depinde de grupa in care cad.Noi indraznesc sa spun ca am cazut catastrofal cu real si Lyon dar si am jucat catastrofal. Oricum chiar de vor ajunge javrele in CL totul se va datora noua,lucrul asta enerveaza cel mai mult pe prietenii mei dinamovisti.
Daca tot sunt discutii libere hai sa mai va spun una buna:
la 6 vine presa era betivu de boanchis cu nenea ala cu mustata si ochelari care tot zice ca e stelist dar mai mereu il vad in admiratia rivalilor. Si ce spunea boanchis astazi:spunea ca Dinamo s-au reparat moral si ca cea mai mare victorie a lor este nu ca ne-au dat 4 si noua si crapidului,ci pentru ca ieri la derby stelistii tineau cu Dinamo si ca tremurau pentru victoria lor. Pai bine mai boanchis,poate Jiji tremura pentru Dinamo pentru ca vad ca se da cu ei k sa mai ia cateva voturi,eu unul desi m-am uitat la tot meciuk k nu era altceva,n-am "tremurat" pentru Dinamo ma durea in pix cine batea,eu stiu k Steaua are meci joi si atat. Eu nu vreau sa profit de munca altora cum face stim noi cine. Alta prostie care am auzit-o in afara de cele debitate de conducerea lui Dinamo,este cea a lui maladarasanu care sustine ca arbitrul i-a furat pentru Steaua.Asa e i-a furat dar pentru k l-a pus Borcea,mai crapidistule.
Si frati stelisti nu mai va agitati,presa da in noi,direct sau indirect,pentru ca suntem singurul nume mare din Romania si cel care le vinde fituica.
Asa ca ce ne agitam noi,nu vedeti ca toti vor sa ajunga Steaua.Steaua si cand e la pamant ramane cel mai important nume din fotbalul romanesc.Toti vor cupa CCE si supercupa Europei cum are Steaua,toti vor cele mai multe titluri din Romania cum are Steaua,cele mai multe cupe ale Romaniei,cele mai multe Supercupe, toti vor sase titluri consecutive la rand cum a facut Steaua dupa anii 90,toti vor 4 semifinale europene cate a avut Steaua iar lista continua...
De asta toti o sa dea in noi,pentru ca daca maine Steaua ar retrograda sau nu ar prinde Europa va zic din surse sigure ca in juma din redactiile ziarelor sportive din Romania ar fi party,pentru ca ziaristii folosesc fraza aia ca "victoriile vand mai bine",dar asta e vrajeala cel mai bine vand scandalurile,iar cum noi avem 2 oameni in conducere cum sunt MM si Jiji,scandalul cu presa e inevitabil.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.