FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ce zice-ti de gazeta sporturilor?

gianini21.02.2005 20:17

pentru cei care au citit azi gsp-ul:

prin seriile de articole pe care a inceput sa le publice, incepand cu cel de azi, cred ca gsp-ul a inceput pe alta parte o inflamare a atmosferei, si asa stricata, inaintea meciului cu valencia si a inceperii campionatului.

este vorba de articolul cu Marcel Raducanu si urmatoarele care vor aparea.

de ce erau necesare acestea chiar acum?

de ce nu s-a scris despre aceste aceste evenimente in pauza dintre campionate?

chiar era interesant ca in acest moment gazeta sporturilor sa publice aceste intamplari?

serban2321.02.2005 21:11

asa ne ajuta si ne sustine gsp sa facem performanta si ne multumeste pt cea existenta deja...

ar trebui sa nu-i mai lase nici pe astia pe stadion...nesimtiti

p.s.: parca nu stie toata lumea de blaturile de atunci, trebuie sa ne aduca ei aminte, sa scrie ziarele din spania si sa ne rada lumea si cu curu':(

gianini21.02.2005 21:14

la poarta stadionului cu ei.