FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua pana la moarte

marius2221.02.2005 15:27

Becali a spus prea multe cum nu ar avea nevoie de suporteri, daca acestia nu vor sa mai vina la meciuri, ca el nu le mai plateste biletele, dar cand are o campanie electorala cine il voteaza pe Becali??Spune ca in tara asta sunt 5 mil. de stelisti care sunt cu el. Ar trebui sa fie mai restrans in declaratii; el stie ca o echipa fara suporteri in primul rand nu are performanta si in al II-lea rand nu exista motivatie. Laudat sa fie ca investeste in Steaua si nu in alta echipa, dar ce depaseste, strica.