http://www.rosms.ro/Servicii-SMS.php?ref=41
Se bazeaza pe marketing direct ..Este o firma serioasa care te plateste ca sa-ti ofere publicitate, nu trebuie decat sa suporti niste smsuri. Este ceva serios si credibil avand in vedere ca ei isi iau de la alte filme o gramada de bani ca sa le faca publicitate printr-o metoda foarte puternica si anume mk-ul direct :mesaje sms.
Castigurile sunt credibile, adica nu sunt tzepe grosolane cum ca ai castiga mii de euro in 2 saptamani, cu toate ca mi se pare un castig decent. Uitati si o scurta prezentare:
cred ca te intereseaza si pe tine. Eu m-am inscris ca membru. E gratis si nu ai nici o obligatie.
Castigi pentru fiecare SMS informativ primit prin intermediul lor 0.05 RON . Daca introduci tu un membru castigi 0.04 RON la fiecare SMS primit de acesta (membru subordonat de nivel 1). Mai castigi 0.03 RON la fiecare SMS primit de cei introdusi de membrii introdusi de tine (membri subordonati de nivel 2). Poti castiga nelimitat.
Citeste cu atentie explicatiile referitoare la "membru" si Regulamentul lor, si daca ti se par OK inscrie-te si tu si te invit cu placere sa fii referalu meu.
Bafta
