FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Okai

ostasu20.04.2007 10:19

steagsimplu fularsteaua2 Am si eu o intrebare de pus. E tarziu daca merg la finante sa complectez cererea 320 cred si ce adresa aveti,ibn,cont dracu stie ce trebuie

ostasu20.04.2007 10:23

nu ma ajuta nimeni?

George Stan20.04.2007 10:36
nu ma ajuta nimeni?

 

Nu e tarziu, toate datele le gasesti aici http://www.AISS.ro/index.php?option=com_co...28&Itemid=1

BandiT22.04.2007 10:52

eu am alta intrebare: daca directionez cei 2% din impozit catrea AISS , mai trebuie sa platesc cotizatia?

pentru. ca 2% din impozitul pe venitul meu , e mai mare decat 10 ron/luna..

SSK22.04.2007 11:24
:) Noi ne gandeam ca redirectionarea celor 2 procente va fi o donatie. Mai ales ca sunt niste bani pe care nu i-ai putea valorifica altfel. Ei fie ajung la stat, fie la noi.
axl2322.04.2007 12:10

@bandit

pai daca 2% din impozitul pe venit e mai mare de 10 lei atunci cred ca iti permiti sa platesti si cotizatie.

sau e vorba de considerente de lene?

George Stan22.04.2007 19:09
eu am alta intrebare: daca directionez cei 2% din impozit catrea AISS , mai trebuie sa platesc cotizatia?

pentru. ca 2% din impozitul pe venitul meu , e mai mare decat 10 ron/luna..

 

Aceasta redirectionare este, din cate stiu eu, anonima, organizatia care primeste aceste fonduri (in cazul nostru AISS) nu stie de la cine a primit ci stie doar cat a primit in total in perioada acestor redirectionari. Asa ca nu poate tine loc de cotizatie. E totusi posibil sa ma insel.

BandiT23.04.2007 10:19

m-am lamurit...

imi permit si cotizatia..era mai simplu daca veneau bani de la stat direct.

si de fapt George are dreptate, redirectionarea impozitului e anonima.

deci o sa incerc sa fac si donatia asta.

daca cineva a facut-o deja, rog sa posteze pasii de urmat ca sa castig ceva timp.

bafta.

BandiT03.05.2007 09:53

veste buna: azi am redirectionat cei 2% din impozit.

am depus cererile la directia de finante publice din orasul meu, si am primit

nr. de inregistrare : D460 si D461..am redistribuit si 2% din impozitul sotiei).

bafta in continuare.

greco03.05.2007 12:08

Felicitari ! Speram sa-ti urmeze cat mai multi exemplul !

BandiT09.05.2007 10:04

am mai directionat 2% din impozitul unei colege de birou catre AISS.

bafta.

Piece of Mind09.05.2007 10:36
am mai directionat 2% din impozitul unei colege de birou catre AISS.

bafta.

 

Multumim. Respect.