FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

despre JIJI BEcali

ionutustelistu21.02.2005 09:41

Stimati stelisti, ideea e ca Jiji incepe sa creada ca Steaua e a lui. Prefer sa cotizez lunar o anumita suma pt echipa decat sa faca ce vrea el cu jucatorii si cu noi. :x Era prea frumos sa mearga totul bine si sa fie liniste si la noi. Va salut si numai de bine