FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

HAMUTOVSKI

BlackWoolfy21.02.2005 08:51

DE CE PLEACA Hamu........NU ARE VALOARE

greco21.02.2005 11:24

Oameni buni, cand deschideti un topic nou scrieti si voi macar 3-4 randuri! Sau dezvoltati cat de cat ideea pe care ati inceput-o! Si, nu in ultimul rand, uitati- va daca nu mai exista topicuri in care se vorbeste despre acelasi lucru... altfel nu stiu unde o sa ajungem cu acest forum!

 

Pe viitor topicurile care incep cu o postare foarte scurta vor fi sterse.

07.05.198621.02.2005 11:25

De ce nu are valoare Hamu? Deja imi este pana peste cap faza asta cu "nu are valoare (fata) de Steaua".

 

Uite ca multi au fost refuzati de Steaua si au ajuns la echipe mari!