Patronul Stelei a confirmat ca antrenorul Cosmin Olaroiu va ramane la echipa campioana.
"Am vorbit cu Oli si i-am spus ca am nevoie sa ma ajute si sa ramana la Steaua, nu are rost sa lase echipa cu 8 etape inainte de final", a spus Gigi Becali la TV Sport.
