FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

OARE???

AKGTech20.02.2005 20:28

Tocmai acum cateva momente am vazut la OTV emisiunea(sau mai bine zis CIRCUL) in care au dat spectacol GB si Chiotea (red.sef de la Prosport)... Concluzia, mi-a fost scarba sa vad ca un asa om conduce un CLUB asa mare ca Steaua!!! scarbit, scarbit, scarbit... oare el ne reprezinta pe noi suporterii!!! Oare meritam sa ne jigneasca pe toti care mai avem urme de civilizatie in noi, oare am suferit degeaba prin ploaie,prin frig, prin deplasari...sa taie si spanzure unul caruia nu-i pasa catusi de putin ca infunda imaginea si blazonul Stelei?? Oare nu i-a zis nimeni ca noi NU-L IUBIM PE el, nu mergem la stadion sa-l vedem pe el, nu strigam pana ni se duce vocea pt el...CI PENTRU Steaua??? Oare nu i-a zis nimeni ca dragostea pt culori, nu se refera la culoarea verde a dolarilor ci la culorile ROS-ALBASTRE??? Cand i se va spune, SIGUR va intelege ce vrem cu totii noi, SUPORTERII,- O IUBIRE PT Steaua FARA CONCESII SI COMPROMISURI!!

ovimax20.02.2005 21:54

Vezi tu, o gura mare si un portofel doldora fac, din pacate, mai mult decat bunul simt sau decat pasiunea din sufletul unui om. Nu stiu pana unde duce devotamentul lui Gigi fata de Steaua; parerea mea-nu mai departe de conturile bancare!