FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ULTRAS ????????????NOI?????

BlackWoolfy20.02.2005 19:49

PE NET SUNTEM CEI MAI TARI IN PELUZA.................si stiti foarte bine la ce ma refer nu avem curaj sa ridicam capul din pamant,ex:Dinamo Kiev,la Craiova cand zmarandescu a batut baieti care au crescut in peluza ca a strigat ceva DE NEA Gigi,cu national acasa, si ex sunt multe, dar nu spune nimeni ca mai mari din galerie ia o gramada de bani,ca pe mustata la scos de la parnaie........asa ca ce ramane de facut ori sa stam in fotoliu acasa ori sa nu mai stam in peluza aia corupta, aducetiva bine aminte ce deranj a fost cand s-a strigat [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] SI VA ROG SPUNETI-MI VOI DACA AM DREPTATE SI CA SA NU SPUNETI CA SCRIE UN CARCOTAS AM 15 ANI DE CAND MERG IN Ghencea

ADRIAN PACURAR21.02.2005 15:26

ai dreptate , omule din cauza asta mai bine va muta-ti la tribuna a doua, ca peluza a doua e vizata si s-ar putea sa ramana unii pe dinafara.

Marcu^21.02.2005 15:32

si cati poate sa bata smarandescu? un stadion intreg ? daca nu ne unim cu toti nu vom razbate