FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce Zenga a aflat de la un impresar????!!!!

ADRIAN PACURAR20.02.2005 19:42

Vi se pare normal ca un antrenor care pregateste un meci de primavara europeana , sa afle de la un alt impresar ca ii pleaca un atacant , oare unde e adevarul ? Cum poti sa vinzi jucatori fara sa intrebi antrenorul?

gianini20.02.2005 19:53

la noi se poate.

Gigi e si impresar, antrenor, conducator, face de toate.

Virgil21.02.2005 06:30
la noi se poate.

Gigi e si impresar, antrenor, conducator, face de toate.

 

Se poate ?

Ar fi anormal daca s-ar întâmpla asa!Dar asa sa fie oare?Sa nu fi stiut Zenga?Nu prea îmi vine sa cred!