20.02.2005 19:42
Vi se pare normal ca un antrenor care pregateste un meci de primavara europeana , sa afle de la un alt impresar ca ii pleaca un atacant , oare unde e adevarul ? Cum poti sa vinzi jucatori fara sa intrebi antrenorul?
Vi se pare normal ca un antrenor care pregateste un meci de primavara europeana , sa afle de la un alt impresar ca ii pleaca un atacant , oare unde e adevarul ? Cum poti sa vinzi jucatori fara sa intrebi antrenorul?
la noi se poate.
Gigi e si impresar, antrenor, conducator, face de toate.
la noi se poate.Gigi e si impresar, antrenor, conducator, face de toate.
Se poate ?
Ar fi anormal daca s-ar întâmpla asa!Dar asa sa fie oare?Sa nu fi stiut Zenga?Nu prea îmi vine sa cred!