FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce este de facut ca Steaua sa fie iarasi stea ?

roman20.02.2005 16:31

Ce este de facut ca Steaua sa fie mai stralucitoare ?

greco20.02.2005 18:24

Cred ca ar trebui sa postati ceva mai mult cand deschideti un topic nou... Intrebarea asta e foarte generala.

 

Daca o sa analizam putin situatia... Steaua nu mai eSteaua de cand a venit GB. Cu totii l-am primit cu incredere, sperand in ceva mai bun decat predecesorii sai. In afara faptului ca performantele s-au lasat asteptate, iar contraperformantele au fost tratate cu scuze patetice si ignoranta, toate valorile suporterilor Stelisti au fost tarate prin noroi, si asta mai ales pentru ca intrarea libera ne-a adus o noua categorie de suporteri: aurolacii de la capatul lui 41.

 

Nu ei sunt suporterii stelisti.. nu cei care il ling pe Ciobanul datorita gratuitatilor reprezinta acest club.

 

Ca Steaua sa fie din nou Steaua trebuie sa ne curatam de uscaciuni. Trebuie sa dam jos dictatorul si sa o luam de la 0. Ne trebuie un nou inceput, cu oameni noi. Trebuie sa ne regasim adevaratii suporteri. Trebuie sa ne analizam singuri si sa ne dam seama de greselile noastre. Si, dupa cum spuneam in alt topic, trebuie sa alegem intre lucrurile solide si spoiala, intre lucrurile sfante si cele efemere.

 

Forza Steaua! Citius, Altius, Fortius!

gianini20.02.2005 21:13

trebuie clonati eroii de la sevilla.