:twisted: fratilor, in ultima vreme ne-au bombardat stirile(informatziile) in contradictoriu - ba am sugerat sa nu joace Neaga(Gigi cetire) ... ba eu i-am transmis lui Neaga cu o saptamana inainte de meci ca nu joaca (mister Zenga), mai lipseste Meme sa zica si el ca a propus ca Neaga sa nu joace ...
Eu sincer cred ca marele vinovat e nea Gigi, care a comis-o si la nashu cand a zis ca el nu s-a bagat niciodata peste antrenor (saracu' Rachita ...)
