Oare va avea cineva interesul sa infiinteze si o echipa de futsal a clubului Steaua? am vazut ca pana si Dinamo va avea de la anul echipa in Liga 1 de futsal. Ar fi frumos sa avem si noi, ca sa ne dovedim suprematia chiar si la fotbal in sala!
FORZA Steaua
