Propunere. Ca membru AISS am si eu o propunere.
Un manifest contra presei din Romania care este anti-stelista si care defaimeaza imaginea Stelei si a suporterilor ei !!! Sa ne strangem cat mai multi si sa aratam cat de mult este iubita Steaua , nu Gigi Becali , nu MM , nu Radoi...ci Steaua ca club , ca istorie !!!
Asta dp ce platim si rata lunara...sa facem si un banner gen : JOS PRESA COMUNISTA...sau va ganditi voi ![]()
Ma refer la un manifest gen cel de la Timisoara...nu unul violent ![]()
