FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigi criticat de spanioli

ADRIAN PACURAR20.02.2005 09:47

"Intr-un material numit "Fotbalul ca trambulinã politicã", ziarul "Levante" l-a atacat pe Ciobanul. "Președintele Stelei este ultimul cavaler apãrut pe un cal alb în fotbalul internațional și avînd aspirații politice. Este încã un om ce se servește de sport pentru a-și crea o imagine populistã care sã-l catapulteze la președinția țãrii. Lista e lungã, iar unii au ajuns la închisoare", a scris cotidianul valencian. " ,preluat de pe gsp.

Styckszz20.02.2005 09:54

spanioli sunt baieti destepti si-au dat seama imediat de arama lu Jiji si pana atunci cand o sa ne dam si noi seama si o sa facem ceva Gigi E PATRONU asta e :(

Virgil20.02.2005 11:21

Destepti?Dar cât de greu era sa-si dea seama?