Azi ,in timp ce butonam ,am ajuns pe Pro TV, era "dansez pt tine" si tocmai vorbea Bebe Cotimanis, care se referea la faptul ca e stelist si ca "nu mor caii cand vor cainii",facand aluzie la faptul ca am pierdut meciul de ieri,s.a.m.d. M-a bucurat faptul ca intr-o zi trista pt stelisti, acest om si-a declarat simpatia fata de Steaua in fata unei tari intregi.Nu cum fac altii, care se declara suporteri ai unei echipe doar cand aceasta castiga!Si dup-aia m-am gandit, cate vedete cunosc eu care si-au declarat simpatia fata de Steaua?
Am deschis topicul asta ca sa discutam aici despre personalitati care simpatizeaza cu Steaua.Eu stiu asa:
Oana Zavoranu, Traian Basescu, Dan Bitman,Lucian Viziru,Bebe Cotimanis, si nu mai imi vin pe moment alte nume.Daca stiti si voi, nu ezitati sa scrieti aici.
