Sa deschis un nou forum dedicat tuturor suporterilor Stelisti as dori sa fac aici o prezentare a cestui forum sper sa nu o luati ca un fel de reclama ... www.steauaclub.myforum.ro ... inregisteaza-te si tu pls ... si astept mai multe opinii din partea voasra ... CAUT MODERATOR www.steauaclub.myforum.ro steagcruce2
