FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SteauaClub

Goian08.04.2007 15:39

Sa deschis un nou forum dedicat tuturor suporterilor Stelisti as dori sa fac aici o prezentare a cestui forum sper sa nu o luati ca un fel de reclama ... www.steauaclub.myforum.ro ... inregisteaza-te si tu pls ... si astept mai multe opinii din partea voasra ... CAUT MODERATOR www.steauaclub.myforum.ro steagcruce2

e1uM_stelistu08.04.2007 18:37

Este tare acesti Forum..merita sa te inregistrezi !

Goian10.04.2007 12:11

Astept si eu o opinie propie pls ... este chiar asa de rau acest forum ? :cry: :cry:

Rpk_Satu_Mare10.04.2007 13:24

sunt userul cRiss_STELISTUL ... imi place forumul .. dar tot apare cand dau in spate OK si CANCEL .. care ma scoate din nervi .. si se inkrk greu .. in rest GG !!!!

Dragoshel17.04.2007 12:23

Ar trebui MUTAT in topicul RECLAME

sebastian02.06.2007 08:34

dar forumul ala cn la deschis??

axl2302.06.2007 11:12

@sebisor

omule, e vorba de alt site. nu e un nou forum sau topic deschis AICI.