FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce meciuri ati dori sa aiba loc?

Westy08.04.2007 10:15

O întrebare cît se poate de simplă: cine şi care meci ar dori să vadă?

Eu personal aş dori să aibă loc meciul Steaua - CSKA Moskova sau Steaua - AC Milan....