"O sã flutur batista cu suporterii"
Dupã ce a aflat cã unii dintre fani vor protesta la partida cu Valencia fluturînd batiste deoarece Neaga a fost vîndut, Ciobanul a replicat: "Poate mã enervez și pe ãștia 17, pentru cã mai mulți nu sînt, și nu o sã-i mai las pe stadion. Ce, îmi dicteazã ei mie cum sã conduc echipa? Dar dacã vor sã fluture batista, nu-i nimic, o sã le-o arãt și eu pe a mea de la balcon. O sã scot batista și o s-o flutur alãturi de ei".
acum vreau sa stiu si eu ce parere avetzi de acest Gigi BECCALI suntem decat 17 insi la stadion??respectul fata de echipa si dragostea fata de Steaua ne-a mai ramas si un infect vrea sa ne ia si asta??astept sa vad ce va face PS de la Steaua vor pleca Hamutovski si Ciocoiu!(nr cititzi prosport azi)
