FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Dinamo Kiev

costinsteaua01.04.2007 13:15

Dinamo Kiev domina campionatul Ucraineiurmata de Sahtior Donetk.Eu zic ca nu e o echipa prea buna chiar daca a ajuns in U.E.F.A. Champions Legueunde in grupa ei(unde au mai fost Olympique Lyon,Real Madrid si Steaua Bucuresti)a pierdut toate meciurile mai putin returul cu Steaua care sa incheiat la egalitate,scor 1-1.

***alex***01.04.2007 13:25

Fantastic! :lol:

c.ronaldo1701.04.2007 13:47

Si cu Real acasa a pierdut costine, parca cu 2-2.