01.04.2007 13:15
Dinamo Kiev domina campionatul Ucraineiurmata de Sahtior Donetk.Eu zic ca nu e o echipa prea buna chiar daca a ajuns in U.E.F.A. Champions Legueunde in grupa ei(unde au mai fost Olympique Lyon,Real Madrid si Steaua Bucuresti)a pierdut toate meciurile mai putin returul cu Steaua care sa incheiat la egalitate,scor 1-1.
