FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mai credeti ca ar putea juca Neaga joi?

Xander20.02.2005 02:21

Mai spera careva ca prin nush ce minune Neaga va juca joi impotriva Valenciei?

 

Eu unu' inca mai sper :D

greco20.02.2005 07:46

Fi serios, tipule! :D Cum sa mai joace Neaga? Nici nu imi imaginez ce s-ar putea intampla care sa-l faca pe Zenga sa-l bage pe Neaga.

Virgil20.02.2005 11:23
Mai spera careva ca prin nush ce minune Neaga va juca joi impotriva Valenciei?

 

Eu unu' inca mai sper :D

 

Iti faci iluzii.Neaga e deja la Seul.

adriana1520.02.2005 16:09

Numai in visul meu ar putea juca. Sau cand ma uit la meciul cu Valencia il lipesc pe televizor :lol: .

Virgil21.02.2005 06:22

Vis de adolescenta.Adriana,chiar asa de îndragostita esti de el?

adriana1521.02.2005 07:26

mai eu ma refeream la atceva. si nu-s indragostita de el :lol: :P :lol: .

ma refeream la cu totul altceva.

sper sa intelegi.

:lol: :lol: :lol:

adriana1521.02.2005 07:30

mai a fost o gluma.

Virgil21.02.2005 07:31
mai eu ma refeream la atceva. si nu-s indragostita de el :lol:   :P  :lol:  .

ma refeream la cu totul altceva.

sper sa intelegi.

 

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Daca o sa-mi dai si câteva indicii,în mod sigur :lol:

Virgil21.02.2005 07:36
Mai spera careva ca prin nush ce minune Neaga va juca joi impotriva Valenciei?

 

Eu unu' inca mai sper :D

 

Mai speri si acum Alexander ?

adriana1521.02.2005 07:58

si eu care credeam ca o sa intelegi.

a fost o gluma

a fost o gluma

mai vrei sa-ti explic :lol: :lol: :lol:

adriana1521.02.2005 08:35

de unde stii tu ca-s adolescenta, poate am 50 de ani.

si iti repet ca aia a fost o gluma si nimic altceva. mai vrei sa-ti mai dau indicii. :lol: