Mai spera careva ca prin nush ce minune Neaga va juca joi impotriva Valenciei?
Eu unu' inca mai sper ![]()
Mai spera careva ca prin nush ce minune Neaga va juca joi impotriva Valenciei?
Eu unu' inca mai sper ![]()
Fi serios, tipule!
Cum sa mai joace Neaga? Nici nu imi imaginez ce s-ar putea intampla care sa-l faca pe Zenga sa-l bage pe Neaga.
Mai spera careva ca prin nush ce minune Neaga va juca joi impotriva Valenciei?
Eu unu' inca mai sper
Iti faci iluzii.Neaga e deja la Seul.
Numai in visul meu ar putea juca. Sau cand ma uit la meciul cu Valencia il lipesc pe televizor :lol: .
Vis de adolescenta.Adriana,chiar asa de îndragostita esti de el?
mai eu ma refeream la atceva. si nu-s indragostita de el :lol:
:lol: .
ma refeream la cu totul altceva.
sper sa intelegi.
:lol: :lol: :lol:
mai a fost o gluma.
mai eu ma refeream la atceva. si nu-s indragostita de el :lol::lol: .
ma refeream la cu totul altceva.
sper sa intelegi.
:lol: :lol: :lol:
Daca o sa-mi dai si câteva indicii,în mod sigur :lol:
Mai spera careva ca prin nush ce minune Neaga va juca joi impotriva Valenciei?
Eu unu' inca mai sper
Mai speri si acum Alexander ?
si eu care credeam ca o sa intelegi.
a fost o gluma
a fost o gluma
mai vrei sa-ti explic :lol: :lol: :lol:
de unde stii tu ca-s adolescenta, poate am 50 de ani.
si iti repet ca aia a fost o gluma si nimic altceva. mai vrei sa-ti mai dau indicii. :lol: