20.02.2005 01:08
Ce ar fi ca Gigi sa inceapa sa joace fotbal cu Adi de la Vilcea si sa lase echipa sa joace .Sau se gindeste sa-l puna pe Adi in locul lui Neaga in teren.Ce parere aveti?
Ce ar fi ca Gigi sa inceapa sa joace fotbal cu Adi de la Vilcea si sa lase echipa sa joace .Sau se gindeste sa-l puna pe Adi in locul lui Neaga in teren.Ce parere aveti?
Nu prea am inteles ce vrei sa intrebi.. fii mai explicit te rog