FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Adi de la Vilcea in teren?

grizonatu20.02.2005 01:08

Ce ar fi ca Gigi sa inceapa sa joace fotbal cu Adi de la Vilcea si sa lase echipa sa joace .Sau se gindeste sa-l puna pe Adi in locul lui Neaga in teren.Ce parere aveti?

Xander20.02.2005 01:41

Nu prea am inteles ce vrei sa intrebi.. fii mai explicit te rog