toate cluburile si-au modificat emblemele de-a lungul timpului pana au ajuns la una care sa-i reprezinte cu adevarat si sa fie atractiva si ca design.
Emblema care o avem in prezent, cel putin ca forma e urata, de aceea propun un poll in care sa vedem daca sunteti de aceasi parere cu mine, si daca da ,sunteti liberi sa postati propriile voastre creatii .
La fel si echipamentul.. la Steaua de la un sezon la altul se schimba designul complet , ...trebuie sa avem echipamente care sa ne reprezinte clubul cu adevarat, sa fie numai ale noastre (vezi Arsenal, Barcelona etc), si totodata sa fie si placute ochiului, cel putin mie mi se par suparatoare echipamentele din prezent cu rosul acela strident...





