FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre echipele care au ramas in cupa U.E.F.A.

costinsteaua23.03.2007 12:16

AZ Alkmaar,Werder Bremen,Osasuna si Espanyol Barcelona nu au nici o sansa la castigarea cupei U.E.F.A. dar nu pot sa zic nici cine va castiga cupa pentru ca sunt echipe bune ca Benfica Lisabona,FC Sevilla,Tottenham si Bayer Leverkusen.In sferturile de finala ale cupei U.E.F.A. turul va fi pe 5 aprilie si returul pe 12 aprilie.Acum iata meciurile:

 

AZ Alkmaar-Werder Bremen

Bayer Leverkusen-Osasuna

FC Sevilla-Tottenham

Espanyol Barcelona-Benfica Lisabona

 

In semifinale meciul tur va fi pe 20 aprilie si returul pe 3 mai.Aici vor juca echipele din:

 

Sfertul 4-Sfertul 1

Sfertul 3-Sfertul 2

 

Finala se va disputa pe 16 mai.Nimeni nu va sti pana pe 16 mai cine va fi castigatoarea cupei U.E.F.A.Le urez succes echipelor!

forever_STEAUA23.03.2007 12:50

Werder Bremen nu are nici o sansa? :roll:

 

Esti amuzant... :wink:

 

PS:

 

Vezi ca mai exista un thread dedicat Cupeu UEFA...

Ti-as recomanda sa scri acolo...

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...r=asc&start=100

costinsteaua23.03.2007 13:29

Mersi forever_STEAUA.O sa scriu pe forumul al carui link mi lai dat.

alexynho23.03.2007 17:57

Ori Werder Bremen , ori AZ Alkmaar ... care din ele merge mai departe , aceea va castiga Cupa UEFA :)