Daca aveti nelamuriri, intrebari, sugestii in legatura cu activitatea AISS, va asteptam maine, 24 Martie 2007, la o intalnire in cadrul careia fiecare persoana va avea cuvantul iar doritorii se vor putea inscrie pe loc in Asociatie. Sunt asteptati membri ai ambelor peluze steliste, precum si suporteri care isi incurajeaza echipa de la tribuna sau au mai rar posibilitatea de a ajunge la stadion. Se vor expune pasii facuti pana acum pentru infiintarea Asociatiei, se vor discuta planurile pe termen scurt si mediu.
Intalnirea va avea loc la ora 11:00 intr-o sala pusa la dispozitie de Clubul Sportiv al Armatei Steaua, cu intrarea pe poarta din Bulevardul Ghencea. Desi ar trebui sa se subinteleaga, asteptam ca toti cei care vor lua parte la intalnire sa aiba un comportament decent si civilizat, tinand cont de bunavointa persoanelor care au facilitat "imprumutul" acestei sali pentru intalnirea de maine.
Deoarece numarul de locuri este limitat, va rugam ca in cazul in care doriti sa participati la intalnire sa trimiteti astazi un e-mail la adresa AISS [at] fcsteaua.ro care sa includa numele, varsta si, eventual, grupul din care faceti parte. Au prioritate persoanele care s-au inscris deja in AISS.
Va asteptam !
AISS
