Ce pãrere aveți despre Lyon?Eu zic cã este o echipã bunã deși a fost eliminatã din U.E.F.A. Champions Legue de cãtre AS Roma(unde joacã Cristi Chivu) dar dominã în continuare campionatul franței.Tot în U.E.F.A. Champions Legue a bãtut pe Real Madrid,Dinamo Kiev și în tur a bãtuto pe Steaua București în tur cu scorul de 3-0 și în retur a fost egal(1-1) și golul Stelei a fost marcat de nimeni altul decât Nicolae Dicã!
