22.03.2007 15:42
In Anglia Manchester United este poreclita diavolii rosi.
HAI Manchester UNITED SPER SA CASTIGATI CUPA ANGLIEI(din care a fost eliminata)!!!
In Anglia Manchester United este poreclita diavolii rosi.
HAI Manchester UNITED SPER SA CASTIGATI CUPA ANGLIEI(din care a fost eliminata)!!!
Fratele meu portocaliu, exista un thread dedicat echipei Man. United...
SPER SA CASTIGATI CUPA ANGLIEI(din care a fost eliminata)!!!
Hai ca mai dat pe spate.