FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manchester United-Diavolii Rosi

costinsteaua22.03.2007 15:42

In Anglia Manchester United este poreclita diavolii rosi.

 

HAI Manchester UNITED SPER SA CASTIGATI CUPA ANGLIEI(din care a fost eliminata)!!!

forever_STEAUA22.03.2007 16:17

Fratele meu portocaliu, exista un thread dedicat echipei Man. United...

c.ronaldo1729.03.2007 17:38
SPER SA CASTIGATI CUPA ANGLIEI(din care a fost eliminata)!!!

 

Hai ca mai dat pe spate.