FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine/ce mai mananca ?

Westy19.03.2007 19:07

Sper ca aici sa îsi spuna parerea toti suporterii stelisti mancaciosi. Spre exemplu eu ador cheeseburgerul si cartofii prãjiti :wink:

Astept raspunsuri.

M@rmota19.03.2007 19:44

Eu pap exact ce nu trebuie..mai mult fast-fooduri! De ceva timp, incerc sa ma las, sper sa si reusesc. In rest..raman fidela cartofilor prajiti!

zyder20.03.2007 23:06

omleta cu sunca in ulei de masline cu cascaval razuit peste si rosii.... :D:D

SteauaToronto20.03.2007 23:22

mancare romaneasca in timpul liber in mall doar KFC si Tim Horton :)

alice4steauaBUC21.03.2007 00:16

mi-e rusine s-o recunosc da azi am stat in kfc'ul din romana 2 ore! :oops:

c.ronaldo1704.04.2007 16:03

seminte la meci.

alexh04.04.2007 22:18

Samantarule! :P

 

Cartofi prajiti cu carne, ce fast-food dom'le....le urasc :evil:

benzina05.04.2007 08:37

SALATA ...trebuie date kg jos :oops:

alinush8905.04.2007 09:39

He he..de 3 luni nu am mai bagat in gura kfc..Mc..sau nici macar cartofi prajiti..acasa mananc carne de pui cu piure...cartofi..care sunt foarte buni...in oras mananc salate...Nu vreau sa ma fac vegetarian..desi ar fi bine...

Una din cele mai bune surse de energie pe care v-o recomand sunt cerealele...Musli in special..secara ovaz..pe care le iei cu lapte...dak mananci cereale de dimintaza si mananci bine..nu-ti mai trebe nimik pana pe la ora 2...NUTRITIONIST MA FAC :lol: :lol: :lol: ...dar ceea ce v-am recomandat kiar este bun...multa apa..multe salate...MINTE SANATOASA IN CORP SANATOS 8O :lol: :lol:

axl2305.04.2007 13:52

my favourite food is meat.(cu accent irlandez)