Sper ca aici sa îsi spuna parerea toti suporterii stelisti mancaciosi. Spre exemplu eu ador cheeseburgerul si cartofii prãjiti :wink:
Astept raspunsuri.
Sper ca aici sa îsi spuna parerea toti suporterii stelisti mancaciosi. Spre exemplu eu ador cheeseburgerul si cartofii prãjiti :wink:
Astept raspunsuri.
Eu pap exact ce nu trebuie..mai mult fast-fooduri! De ceva timp, incerc sa ma las, sper sa si reusesc. In rest..raman fidela cartofilor prajiti!
omleta cu sunca in ulei de masline cu cascaval razuit peste si rosii.... ![]()
![]()
mancare romaneasca in timpul liber in mall doar KFC si Tim Horton ![]()
mi-e rusine s-o recunosc da azi am stat in kfc'ul din romana 2 ore! ![]()
seminte la meci.
Samantarule! ![]()
Cartofi prajiti cu carne, ce fast-food dom'le....le urasc :evil:
SALATA ...trebuie date kg jos ![]()
He he..de 3 luni nu am mai bagat in gura kfc..Mc..sau nici macar cartofi prajiti..acasa mananc carne de pui cu piure...cartofi..care sunt foarte buni...in oras mananc salate...Nu vreau sa ma fac vegetarian..desi ar fi bine...
Una din cele mai bune surse de energie pe care v-o recomand sunt cerealele...Musli in special..secara ovaz..pe care le iei cu lapte...dak mananci cereale de dimintaza si mananci bine..nu-ti mai trebe nimik pana pe la ora 2...NUTRITIONIST MA FAC :lol: :lol: :lol: ...dar ceea ce v-am recomandat kiar este bun...multa apa..multe salate...MINTE SANATOASA IN CORP SANATOS 8O :lol: :lol:
my favourite food is meat.(cu accent irlandez)