Salut.
Sunt curios daca sunteti multumiti de calitatea meciurilor inregistrate.
Eu as vrea sa umblu putin la setarile referitoare la codarea meciurilor in DivX dar nu sunt convins ca este cazul.
Voua va place cum se vad meciurile ?
Setarile standard pt codare sunt de genul Steaua - FC Arges, adica:
Codec video: DivX 6.0
Bit rate: 744 kb/s
Rezolutie: 640 x 480 @ 25 fps
:roll:
