Dragi frati stelisti ! As vrea sa va arat ceva ce a spus-o deja arhi-cunoscutul patron-oier din Ghencea, "Jiji", despre CEI CARE IUBESC Steaua CEL MAI MULT, adica noi, suporterii adevaratzi ! Sper sa va datzi seama ca cel mai bine e sa ne paraseasca ... so, take a look : "Apropo de fani. Becali a declarat vineri ca nu este interesat de suporterii Stelei. A spus-o pe un ton zeflemitor. In opinia noastra, aceasta declaratie este inadmisibila si incompatibila pentru un presedinte de club, oriunde ar fi el. Aceasta declaratie arata ca lui Becali nu ii pasa de echipa si el se afla acolo numai pentru a-si face propriile interese." ... (sursa : www.onlinesport.ro)
