FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Indiferenta celor de la EA fata de Steaua (Uefa Ch. League)

c.ronaldo1716.03.2007 10:10

O data cu zvonul aparitiei noului joc din seria UEFA Champions League, toti suporterii stelisti si nu numai si-au pus intrebarea daca va aparea echipa lor favorita in acest joc. Ei bine, spre deliciul suporterilor campioanei, cei de la EA Sports au inclus si echipa bucuresteana in joc. Din pacate insa ,dupa cum multa lume se astepta, emblema Stelei a fost inlocuita cu una mai simpla, iar jucatorii din joc nu sunt cei din realitate, spre exemplu Andrey a fost inlocuit cu un anume "Cristiano". Mai jos va voi oferi si cateva imagini din joc pentru a va lamuri despre cele afirmate mai sus....

 

ucl_1.jpg

ucl_2.jpg

 

scz pt reclama din imagini, dar este tot ce am gasit.

EternalK16.03.2007 17:05

Daca e sa injurati pe cineva pentru faptul ca echipa nu are licenta, injurati oficialii echipelor romanesti, nu pe EA Sports, ei au facut eforturi considerabile pentru a obtine drepturile.