FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand steag de colectie al Stelei!

ovi_np14.03.2007 14:06

Pretul este de 170 lei,dar daca ma contactezi pe o***@*** , sh esti decis sa-l cumperi cu seriozitate,tzi-l las la 150 lei. Steagul are 2.80 lungime,1.15 latzime,e facut din matase...are o stema de la castigarea cupei campionilor pe ea cu o Steluta in mijoc,e un pic stearsa(ceea ce dovedeste veridicitatea si vechimea). NU SE MAI GASESC!!! pt alte intrebari,contactatzi-ma!

puyol14.03.2007 16:27

puteai sa scrii ''Stelei'' cu majuscula :roll:

ovi_np16.03.2007 10:51

pai nu tzi se pare ca e scris cu majuscula? :-/

forever_STEAUA16.03.2007 10:56

@ovi_np

 

Puyol are dreptate. Initial era scris cu litere mici... :evil:

ovi_np16.03.2007 12:30

probabil...nu-mi aduc aminte foarte bn! nu cred ca conteaza atat de mult!imi cer scuze Stelei! :P oricum,dk va intereseaza "steguletzul",astept sa ma contactatzi! Merita! ;)