14.03.2007 14:06
Pretul este de 170 lei,dar daca ma contactezi pe o***@*** , sh esti decis sa-l cumperi cu seriozitate,tzi-l las la 150 lei. Steagul are 2.80 lungime,1.15 latzime,e facut din matase...are o stema de la castigarea cupei campionilor pe ea cu o Steluta in mijoc,e un pic stearsa(ceea ce dovedeste veridicitatea si vechimea). NU SE MAI GASESC!!! pt alte intrebari,contactatzi-ma!
