FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

JunKYards`s Utopic Party-cu JUNKYARD (Suie Paparude) si Lalo

Metalhead12.03.2007 13:45

JunKYards`s Utopic Party - cu JUNKYARD (Suie Paparude) si Lalo

 

In fiecare joi in Club Utopia de la ora 20:00

 

2656.jpg

 

Club Utopia - Calea Victoriei 16-18 in Pasajul Villacrosse/Valea Regilor vis-a-vis de Politia Capitalei

 

www.clubutopia.ro / www.suiepaparude.ro

Metalhead15.03.2007 11:49

Cate o Surubelnita (votca orange) din partea casei pentru toata lumea diseara ! Va asteptam :)

Metalhead22.03.2007 11:56

Ne vedem si diseara cu JUNKYARD (Suie Paparude) si Lalo in Utopia de la ora 20:00

 

Electro, Breaks, Hip Hop si Ragga !

 

Intrarea libera !

 

Club Utopia - Calea Victoriei 16 - 18 in Pasajul Villacrosse / Valea Regilor vis-a-vis de Politia Capitalei

 

www.clubutopia.ro

 

p.s. junkyard e stelist :D

trance_tactics22.03.2007 12:55

p.s. 2 si lalo :)))

SSK22.03.2007 14:40

Deja Suie au crescut in ochii mei :)

Metalhead22.03.2007 14:44

si lalo =))

 

suie creste oricum :D

acum chiar nu stiu ce inclinari au dobrica si michi dar presupun ca daca nu erau rosh/albastri ii convertea junkyard =))

g_funk2822.03.2007 17:44

The Chemical Brothers pe 25 mai la Sala Polivalenta , Bucuresti ... poate va intereseaza :wink: biletul costa 85 RON.