FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cand vom avea si nou un imn ca asta

Rossoblu08.03.2007 18:34
forever_STEAUA09.03.2007 11:00

@Rossoblu

 

Cand o face plopu' pere si rachita micsunele...

 

:twisted:

 

Tu ai intrebat :twisted:

Murfy10.03.2007 16:32

ar fi bine sa avem si noi un imn asa cum au toate echipele mari si canta de fiecare data cand intra jucatorii pe teren

:idea:

 

ceva de genul F. C. Barcelona

forever_STEAUA12.03.2007 09:19

@Murfy

 

Fratele meu portocaliu, nu trebuia sa creezi 3 posturi ca sa spui un lucru evident...

alex ripper13.03.2007 09:23

cand va invata Gigi engleza si vom avea un departament de scouting profesionist la echipa. Un imn de genul celor de la Liverpool nu vei putea sa ai niciodata la noi. Priveste la cateva meciuri de rugby ale Angliei, Irlandei si vei vedea cum se canta. E un alt spirit la ei. Atata vreme cat in cupele europene vin "suporteri" doar sa vada o echipa mare si nu vin sa incurajeze echipa,si acei "suporteri" nu stiu decat scooter-maria si m**e Dinamo sau rapid nu vei vedea niciodata ce ai vazut la Liverpool.