07.03.2007 19:51
Vreau sa stiu si eu, merge vreo galerie la meciul de handbal de la tg-Jiu?
Vreau sa stiu si eu, merge vreo galerie la meciul de handbal de la tg-Jiu?
Mai mult ca sigur, nu. Dar daca mergi si vrei sa faci o cronica a meciului, iti oferim posibilitatea s-o publici pe site, pe prima pagina :wink:
adica?
sa filmez?
@morph3o
Never mind... :twisted:
adica?sa filmez?
Nu.Sa relatezi despre meci.Sa scrii un articol.
Vreau sa stiu si eu, merge vreo galerie la meciul de handbal de la tg-Jiu?
merge galeria de handbal din mizil 100%
o sa fiu si eu in sala
cum pot lua legatura cu cei din mizil?
am fost astazi la sala sporturilor din tg-Jiu si m-am interesat, ziceau ca vor veni si de la Bucuresti, ca va fi si o micuta galerie de la tg-Jiu, adica se vor duce cei de la fotbal (daca aia se numeste galerie). Cine citeste acest forum. chiar nu vine nimeni?