FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Handbal: HC Lignitul Tg-Jiu - STEAUA

morph3o07.03.2007 19:51

Vreau sa stiu si eu, merge vreo galerie la meciul de handbal de la tg-Jiu?

SSK07.03.2007 23:34

Mai mult ca sigur, nu. Dar daca mergi si vrei sa faci o cronica a meciului, iti oferim posibilitatea s-o publici pe site, pe prima pagina :wink:

morph3o08.03.2007 05:56

adica?

sa filmez?

forever_STEAUA08.03.2007 07:46

@morph3o

 

Never mind... :twisted:

Virgil08.03.2007 07:56
adica?

sa filmez?

 

Nu.Sa relatezi despre meci.Sa scrii un articol.

AmuntBoy08.03.2007 08:50
Vreau sa stiu si eu, merge vreo galerie la meciul de handbal de la tg-Jiu?

 

merge galeria de handbal din mizil 100%

morph3o08.03.2007 09:55

o sa fiu si eu in sala

cum pot lua legatura cu cei din mizil?

morph3o09.03.2007 14:53

am fost astazi la sala sporturilor din tg-Jiu si m-am interesat, ziceau ca vor veni si de la Bucuresti, ca va fi si o micuta galerie de la tg-Jiu, adica se vor duce cei de la fotbal (daca aia se numeste galerie). Cine citeste acest forum. chiar nu vine nimeni?