FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere

martzafoi05.03.2007 21:24

Salut

 

Nu stiu daca am postat destul ca sa va faceti o imagine realista despre mine si la ce v-ati putea astepta de la posturile pe care le-as face la "dezbateri".

totusi tind sa cred ca sunt un partener "decent" de discutie.

 

O seara placuta (sau zi depinzand de cand cititi cererea)

 

Andrei